Przewozy prywatne

przewozy biznesowe VIP busem
+

Przewozy prywatne krajowe i zagraniczne

Oferujemy przewozy prywatne busem do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nasze pojazdy to komfortowe, klimatyzowane samochody KIA Sorento i Renault z roczników 2017 i 2018. Podczas jazdy można korzystać z takich udogodnień jak Wi-Fi oraz ekspres do kawy. Nasi kierowcy są wykwalifikowani i kulturalni. Na każde życzenie pasażera zorganizują również przystanki podczas podróży.

Wszystkie nasze przejazdy prywatne to przewozy z domu pod dom, co zapewni Państwu pełną wygodę. Stawimy się o umówionej godzinie w wyznaczonym miejscu, a także odbierzemy pasażerów z różnych lokalizacji.

Przejazdy prywatne na imprezy rodzinne

Często zdarza się, że musimy w więcej osób pojawić się na imprezie rodzinnej, takiej jak wesele, chrzciny czy komunia w oddalonym od nas mieście, czy za granicą. Połączenie samochodowe będzie znacznie tańsze niż podróż samolotem, tym bardziej że nie każde miasto w Polsce ma wygodne połączenia zagraniczne. Podobnie i w innych krajach — zazwyczaj transport z lotniska do miejsca docelowego i tak musi odbyć się samochodem. Dlatego wygodne i opłacalne jest skorzystanie z naszych przewozów prywatnych busem o wysokim komforcie. Jest to też znacznie mniej męczące od samodzielnej podróży samochodem, gdyż oszczędza nam wielogodzinnego przebywania za kierownicą, do czego większość z nas nie jest przyzwyczajona. Po wygodnej podróży z doświadczonym kierowcą będziemy mogli w pełni sił udać się na zaplanowaną imprezę.

Wypady na interesujące wydarzenia

Warto czasem odwiedzić bliżej położony kraj podczas krótkiego wypadu na interesujące wydarzenie. Mogą to być międzynarodowe targi, jakich na przykład nie brakuje w Berlinie, lub festiwale sztuki. Zdarza się, że właśnie konkretne wydarzenie jak na przykład z dawna wyczekiwany koncert przyciągnie naszą uwagę. Chcemy udać się zatem nie na dłuższy pobyt, ale właśnie jedynie na kilka godzin, aby na przykład posłuchać ulubionego wykonawcy. Szczególnie atrakcyjne jest to w przypadku bliżej położonych państw, takich jak Niemcy czy Czechy, które obfitują w ciekawe wydarzenia kulturalne.

Nie inaczej jest też w Polsce. Warto wynająć prywatne busy do podróży po Polsce. U nas również nie brakuje interesujących targów. Te często odbywają się w Warszawie, Krakowie czy Katowicach. Kilkugodzinne odwiedziny takiego wydarzenia potrafią być warte podróży. Tym bardziej dotyczy to koncertów. Największe gwiazdy wymagają największych obiektów i tak posłuchać można ich na przykład na Stadionie Narodowym w Warszawie czy Tauron Arenie w Krakowie. Zresztą, nawet jeśli mieszkamy w jednym z tych miast niewykluczone, że koncert, który nas interesuje, odbędzie się akurat w innym…

Te i wiele innych powodów sprawiają, że przewozy prywatne busem mogą Państwa zainteresować. Oferujemy także atrakcyjne ceny. Stawka za przejazd jednej osoby na przykładowym dystansie Poznań-Holandia zaczyna się od 260 zł. W przypadku korzystania z naszych usług więcej niż raz, oferujemy atrakcyjne zniżki. Jesteśmy przekonani, że spodoba się Państwu ta forma podróży!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!