Przewozy integracyjne

tanie busy do Holandii
+

Przewozy integracyjne busem

Organizujemy przewozy pracownicze busem do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Podróż naszymi komfortowymi busami z dostępem do internetu, klimatyzacją i ekspresem do kawy jest świetną okazją do integracji zespołu. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja dla osób chcących odwiedzić bliżej położone kraje, stanowiąc atrakcyjną i tańszą alternatywę dla samolotu.

Ciekawe cele podróży dla spotkań integracyjnym

Częstym celem podróży naszych klientów jest Holandia, gdzie można przyjemnie i interesująco spędzić czas. Do miast, gdzie warto się udać, należy na przykład Rotterdam. Cechuje się on interesującym życiem kulturalnym. Po wieczorze spędzonym w holenderskich pubach można odwiedzić na przykład Fotomuseum, w którym obejrzymy 5 milionów zdjęć. Przyjazd warto zaplanować także w czasie festiwalu sztuki Art Rotterdam Week, podczas którego mają miejsce liczne wystawy. Można również pozwiedzać — interesujący będzie wjazd na wieżę widokową Euromast czy wizyta w oceanarium lub wyjątkowej, designerskiej hali targowej Markthal, gdzie można zagłębić się w świat straganów sprzedających lokalne produkty oraz delikatesy z całego świata. Urokliwym miastem w Niderlandach jest także Breda, nazywana najbardziej polskim miastem w Holandii. Została ona wyzwolona w 1944 przez brygadę generała Maczka, a teraz szczyci się widowiskowym karnawałem oraz rekordową ilością pubów przypadających na jednego mieszkańca.

Gdzie warto wyjechać w ramach integracji?

Miastem słynącym z życia nocnego i kulturalnego, a jednocześnie blisko położonym jest oczywiście Berlin. Tutaj bawić się można 24 godziny na dobę, gdyż nie ma tam obowiązku zamykania lokalu o konkretnej godzinie. Ciekawą cechą berlińskich klubów jest to, że mieszczą się one często w dawnych fabrykach i innych budynkach przemysłowych. Nadaje to spotkaniom wyjątkowy klimat — można napić się piwa na przykład w byłej zajezdni autobusowej czy browarze. Wciągnie nas na pewno życie nocne Kreuzbergu, którego popularność zaczęła się w latach 70. XX wieku za sprawą kultury alternatywnej. Najważniejsze ulice w tym rejonie to Oranienstraße i Wiener Straße oraz rejon Schlesisches Tor. Berlin to olbrzymia ilość klubów i barów, pośród których każdy znajdzie coś interesującego. Mieszczą się często „drzwi w drzwi”, zatem łatwo możemy uprawiać clubbing. Berlin nocą jest niezwykle różnorodny i rozbrzmiewa każdym rodzajem muzyki.

W Niemczech znajdziemy także inne miasta na imprezę integracyjną. Należą do nich Hamburg, gdzie możemy bawić się między innymi przy bulwarze Reeperbahn. Warto udać się także do dzielnic Glockenbachviertel, Schwabing i na starówkę Monachium, czy do mekki muzyki house Frankfurtu. Można również posłuchać koncertów rockowych w Monachium, odwiedzić kilka z ponad 300 pubów w Düsseldorfie czy zabawić się w Viertel (co znaczy po prostu „dzielnica”) Bremy.

Bez wątpienia przewozy integracyjne busem są świetnym sposobem na podróż w interesujące rejony Europy dla wspólnej zabawy i lepszego poznania się zespołu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!