Przewozy do Holandii

tanie busy do Holandii
+

Tanie busy do Holandii

Oferujemy tanie busy z Poznania do Holandii dla osób pracujących w tym kraju, firm organizujących imprezy integracyjne oraz osób podróżujących w celach biznesowych. Podróż odbywa się w komfortowych warunkach, z dostępem do internetu LTE i 3G oraz ekspresu do kawy. Przewozy osób Holandia-Polska, Polska-Holandia odbywają się w nowoczesnych pojazdach nowych roczników marki KIA i Renault. Tanie busy do Holandii łączą Wielkopolskę z najważniejszymi dla pracowników i biznesmenów miastami Niderlandów. Łatwo dostaniemy się między innymi do europejskiej doliny krzemowej mieszczącej się w aglomeracji Eindhoven-Tilburg. Dojedziemy także do świetnych miejsc na imprezę integracyjną, a także dotrzemy do siedzib firm mieszczących się w stolicy administracyjnej kraju — Hadze. Możliwość odwiedzenia kraju dla osób pracujących w Niderlandach zapewniają także nasze tanie busy z Holandii do Polski.

Przewozy Polska-Holandia dla pracowników

Busy do Holandii są atrakcyjną propozycją dla osób pracujących lub starających się o pracę w tym kraju. Jak wygląda rynek pracy w tym kraju?

Oprócz ofert pracy dla osób nieposiadających kwalifikacji, jak np. ogrodnictwo, na holenderskim rynku znaleźć można propozycje dla różnego rodzaju specjalistów. Kierowca autobusu może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 16 euro na godzinę a budowniczy statków 12. Roczne zarobki osób z wyższym wykształceniem są znacznie bardziej atrakcyjne. Będąc chirurgiem w Holandii, można zarobić pomiędzy 150 a 400 tysięcy euro rocznie a jako inżynier do 85 tysięcy euro.

Popularną formą zatrudnienia są w Holandii kontrakty zerowe. Są to umowy bez określonych godzin pracy, co oznacza, że pracodawca musi zagwarantować zatrudnionemu jedynie minimalną, określoną przez niego liczbę godzin. Przedziały mogą wynosić np. 10-20 h pracy czy 20-40 h pracy. Praca w Holandii podzielona jest także na fazy. Pierwszą jest faza A trwająca do 76 tygodni, kiedy można być bez wcześniejszego uprzedzenia zwolnionym. W fazie B pracownikowi przysługuje większa stawka i więcej praw.

Gdy przyjedziemy do Holandii, musimy ubiegać się o nadanie numeru identyfikacyjnego, czyli numeru sofi czy też numeru BSN. Pierwszy nadawany jest imigrantom, którzy przyjeżdżają na czas do czterech miesięcy. Aby pracować w Holandii dłużej, należy zgłosić się w Urzędzie Gminy z podpisanym kontraktem i ubezpieczeniem zdrowotnym.

Zachęcamy wszystkich pracowników do zdecydowania się na nasze tanie busy Holandia-Polska. Ceny przejazdu rozpoczynają się od 260 zł. Busy z Holandii do Polski są też szansą na częstsze odwiedziny w kraju dla osób pracujących w Niderlandach.

 

Tanie busy do Holandii z Wielkopolski – miasta docelowe

Nasze busy Holandia-Polska z Poznania wyruszają do ważniejszych dla pracowników, biznesmenów i uczestników wyjazdów integracyjnych miejsc.

  • Breda – „polskie” miasto na integracjęBreda Holandia

Nasze tanie busy do Holandii łączą Polskę między innymi z Bredą. Breda uznawana jest za najbardziej Polskie miasto w Holandii. Wszystko to dlatego, że w 1944 roku została wyzwolona przez polskich żołnierzy pod dowództwem Generała Maczka. Entuzjazm, z jakim zostali przyjęci wyzwoliciele, czuje się wobec Polaków do dzisiaj. Stoi tam polski czołg oraz przejść się można ulicą Generała Maczka i „Polską drogą” oraz odwiedzić poświęcone generałowi muzeum (on sam został tu zresztą pochowany). W mieście mieszczą się także 3 polskie cmentarze.

Breda jest doskonałym miejscem na imprezę integracyjną. Jest drugim w Holandii miastem pod względem ilości pubów przypadających na jednego mieszkańca. Ma również urokliwą architekturę z ładnym rynkiem oraz odbywa się tu doroczny karnawał. Ma tu miejsce wtedy wielki pochód w przebraniach oraz z konstrukcjami sięgającymi czasem trzeciego piętra! Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce w tym czasie, odprężyć się i poznać bliżej. Wystarczy zamówić tanie busy do Holandii i już!

rotterdam Holandia

Tilburg

Nasze przewozy osób umożliwiają także podróż do Tilburg.  Jest to miastem przemysłu. Jego cud gospodarczy zaczął się w XIX wieku dzięki przemysłowi włókienniczemu. Wtedy to powstała regularna zabudowa miasta złożona z szeregowych domów robotników. Gdy w połowie XX wieku Tilburg podupadł, jego władze podjęły pracę odbudowy pozycji miasta. Wprowadzono ulgi podatkowe dla firm działających w branżach nowych technologii, oferując także doskonałe zaplecze logistyczne i wykwalifikowaną siłę roboczą. Zaledwie 30 km od Tilburga mieszczą się główne zakłady Philipsa, a w samym mieście pojawiło się Sony i Fuji. Oprócz nich przybyły niewielkie firmy informatyczne, dzięki czemu obecnie kwitnie tu produkcja gier komputerowych, cyfrowych filmów animowanych czy programów dla specjalistów. Miasto stało się europejską Doliną krzemową, która wraz Eindhoven tworzy aglomerację będącą bardzo ważnym na świecie regionem gospodarki innowacyjnej. Dlatego też do Tilburga często podróżuje się w celach biznesowych tanim busem do Holandii.

 

Rotterdam

Rotterdam niewiele ma w sobie z typowego holenderskiego miasta. W czasie wojny został kompletnie zniszczony i potem odbudowany już w nowoczesnym duchu. Jest drugim co do wielkości miastem Holandii słynącym z największego portu Europy oraz interesującego życia kulturalnego. Obecnie Rotterdam jest modny i nowoczesny oraz stanowi ważne centrum ekonomiczne z wieloma start-upami i firmami technologicznymi. Do tego jest znacznie spokojniejszy od turystycznego Amsterdamu.

Atutem miasta jest bogate życie kulturalne. Ma miejsce tam festiwal sztuki Art Rotterdam Week, podczas którego odbywają się liczne wystawy. Odwiedzić też można Fotomuseum, w którym obejrzymy 5 milionów zdjęć. Nie można zapomnieć także o walorach turystycznych miasta. Do miejsc, które warto odwiedzić, należą: Euromast, wyjątkowa wieża widokowa, z której można podziwiać panoramę miasta, oceanarium, ratusz miejski oraz hala targowa Markthal cechująca się wyjątkową, nowoczesną architekturą.

Eindhoven

Realizujemy również przewóz osób do Eindhoven. Jest to miasto znane przede wszystkim jako ośrodek innowacji. Mieści się tu także wielki zakład produkcyjny Philipsa. Jest tu również fabryka samochodów ciężarowych marki DAF. Ważnym punktem na mapie miasta jest High Tech Campus Eindhoven, gdzie mieści się 160 firm związanych z nowoczesnymi technologiami. Rozwijają się one dzięki pomocy takich gigantów jak Philips, Intel czy IBM. Wraz z Tilburgiem Eindhoven stanowi aglomerację będącą europejską doliną krzemową – ośrodkiem innowacji i najnowocześniejszych technologii. Tani bus do Eindhoven? Jesteśmy do dyspozycji!

HagaHaga Holandia

Miasto to jest najbardziej znane jako siedziba Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Jest trzecim co do wielkości ośrodkiem miejskim w Holandii i administracyjną oraz polityczną stolicą Holandii. Znajdują się tu budynki rządowe, Europol, Królewska Akademia Sztuki, Międzynarodowe Centrum Prasowe oraz setka placówek dyplomatycznych. Zwiedzających zainteresuje główny plac miejski Plein, gmach siedziby parlamentu czy budynek ratusza miejskiego. Najciekawsze są jednak Haskie muzea. Oglądać w nich można dzieła najwybitniejszych niderlandzkich i flamandzkich malarzy (m.in. Rembrandta czy Johannesa Vermeera).

Haga jest także miastem przemysłu poligraficznego, papierniczego, odzieżowego, meblarskiego, farmaceutycznego i przetwórstwa spożywczego. Mieszczą się tu też siedziby wielkich firm jak Royal Dutch Shell, przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego KPN, towarzystwa ubezpieczeniowego AEGON czy przedsiębiorstwa logistycznego TPG.

Ceny tanich busów do Holandii

Jeśli zdecydujecie się Państwo na nasze tanie busy do Holandii, cena, którą oferujemy to od 260 zł wzwyż. Biorąc pod uwagę odległość, przewozy osób Holandia-Polska i Polska-Holandia za pomocą komfortowych pojazdów są atrakcyjną alternatywą dla przelotu samolotem. Należy pamiętać, że podróż samolotem wymaga dotarcia na lotnisko i oczekiwania na odprawę. Ze względu na te czynniki bus do Holandii, dotrze do tego kraju tylko nieznacznie wolniej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych tanich busów do Holandii?

Świadczymy usługi transportu pasażerskiego do Holandii oraz innych krajów Europy. Nasze przewozy osób charakteryzuje punktualność i rzetelność. Oto kilka powodów dla czego warto wybrać nasze usługi:

  • Najnowszy transport
  • Niezawodni kierowcy
  • Bezprzewodowy internet Wifi
  • Żadnych przesiadek
  • Nie zabieramy więcej niż 7 osób
  • Kawa gratis

Transport realizowany jest nowoczesnymi busami firmy Renault 2018 rocznika. Udogodnieniami w podróży są darmowy internet WiFi, klimatyzacja, pyszna kawa i wiele innych udogodnień.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

przewozy osób Holandia Polska