Przewozy biznesowe

przewozy biznesowe VIP busem
+

Przewozy biznesowe busem

Oferujemy przejazdy wysokiej klasy, komfortowymi pojazdami marki Renault i KIA Sorento z roczników 2017 i 2018. Transport możliwy jest do wszystkich krajów na terenie Unii Europejskiej. Nasi kierowcy są wykwalifikowani, kulturalni i doświadczeni. Podczas podróży udogodnieniami są Wi-Fi LTE i 3G, klimatyzacja oraz ekspres do kawy. Na każde życzenie pasażera robimy przystanki — wystarczy przekazać informację kierowcy, a ten zatrzyma się przy najbliższej dogodnej sytuacji.

Transport VIP alternatywą dla samolotu

Przejazd busem jest szczególnie atrakcyjny do bliżej położonych krajów, będąc atrakcyjną alternatywą dla samolotu. Jest od niego znacznie tańszy, można wygodnie pracować w podróży dzięki Wi-Fi oraz nie trzeba tracić czasu na oczekiwanie na odprawę. W Polsce tylko największe miasta mają większą ilość połączeń lotniczych, zatem jeśli nasza firma mieści się poza nimi, trzeba się liczyć z koniecznością dotarcia na lotnisko. Szczególnie z Wielkopolski, skąd zazwyczaj kursujemy, wygodniej jest udać się do Europy Zachodniej transportem samochodowym. Podczas naszych Przewozów VIP można także zacieśnić relacje w zespole i ustalić szczegóły nadchodzących spotkań.

Transport nowoczesnymi busami do centrów europejskiego biznesu

Częstą destynacją naszych klientów jest Holandia, jako kraj stosunkowo bliski i atrakcyjny biznesowo. Mieszczą się tam siedziby wielu korporacji oraz zagłębia technologiczne. Jednym z takich miejsc jest aglomeracja składająca się z Tilburga i Bredy. Są tam umiejscowione główne zakłady Philipsa oraz mieści się bardzo dużo firm nowoczesnych technologii, na przykład informatycznych. Obecnie produkuje się tu gry komputerowe, cyfrowe filmy animowane czy specjalistyczne programy użytkowe. Jest to europejska Dolina Krzemowa, niezwykle ważna dla świata cyfrowych technologii i nowoczesnej inżynierii. Ważnym punktem na mapie miasta jest High Tech Campus Eindhoven, gdzie mieści się 160 firm Hi-Tech. Jest tu także fabryka samochodów ciężarowych marki DAF. Wszystko to sprawia, że często organizujemy przewozy biznesowe busami w ten region.

Innym niderlandzkim miastem wartym uwagi jest Haga, gdzie mieszczą się firmy przemysłu papierniczego, odzieżowego, meblarskiego, farmaceutycznego i przetwórstwa spożywczego. Są tu również siedziby takich korporacji jak Royal Dutch Shell, przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego KPN, towarzystwa ubezpieczeniowego AEGON czy przedsiębiorstwa logistycznego TPG.

Ważną destynacją podczas naszych przewozów biznesowych jest Berlin, gdzie dzięki sprzyjającym warunkom podatkowym i innego rodzaju zachętom ulokowały się liczne firmy. Należą do nich między innymi Pfizer Pharma GmbH, Universal Music Group, Hitachi, Cisco, Mercedes-Benz Bank czy Coca-Cola GmbH. Odbywa się tu także wiele targów i wystaw o znaczeniu światowym jak międzynarodowe targi kolejnictwa InnoTrans, Internationale Tourismus-Börse (Międzynarodowa Giełda Turystyczna), Internationale Funkausstellung (Międzynarodowa Wystawa Radiowa) czy Internationale Grüne Woche Berlin (Berliński Międzynarodowy Zielony Tydzień). Najważniejsze z nich to Messe Berlin.

Obsługujemy klientów z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Poznania i całego województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!