Usługi

przewozy biznesowe VIP busem

Przewozy biznesowe

Oferujemy Państwu komfortowe przewozy biznesowe na terenie Unii Europejskiej i innych krajów Europy. Transport realizowany jest nowoczesnymi busami firmy Renault 2018 rocznika oraz Kia Sorento 2017r.

              O Państwa bezpieczeństwo podczas podróży dbają wykwalifikowani, kulturalni i doświadczeni kierowcy. Dokładamy wszelkich starań by utrzymać wysoką jakość oferowanych usług przewozowych.

              Udogodnieniami w podróży są darmowy internet WiFi LTE i 3G, klimatyzacja oraz ekspres kawowy. W podróży robimy regularne przystanki dostosowane do potrzeb pasażerów – wystarczy przekazać kierowcy informację, a zatrzymamy się przy najbliższej dogodnej sytuacji.

 

tanie busy do Holandii

Przewozy do Holandii

Zapewnimy tanie busy do Holandii oraz innych krajów Europy. Nasze przewozy charakteryzuje punktualność i rzetelność. Oto kilka powodów dla czego warto wybrać nasze usługi:

 • Najnowszy transport
 • Niezawodni kierowcy
 • Bezprowodowy internet Wifi
 • 0 przesiadek
 • Nie zabieramy więcej niż 7 osób
 • Kawa gratis

Transport realizowany jest nowoczesnymi busami firmy Renault 2018 rocznika. Udogodnieniami w podróży są darmowy internet WiFi, klimatyzacja, pyszna kawa i wiele innych udogodnień.

Szanujemy czas naszych klientów, nie robimy żadnych przesiadek ponieważ z doświadczenia wiemy jak pasażerowie nie lubią się przesiadać do innego busa podczas jazdy do Holandii. Zależy nam na tym, aby czas podróży klientów oraz praca naszych kierowców była satysfakcjonująca, biezpieczna i krótka. Dlatego startujemy nasz przejazd wyłącznie od Poznania i odbieramy klientów tylko z miast przylegających do autostrady A2, zapewniając jak najkrótszy czas przejazdu. Prowadzimy wyjazdy 2 razy w tygodniu. Od Poznania do największych miast Holandii – Breda, Tilburg, Rotterdam, Eindhoven, Haaga.

O Państwa bezpieczeństwo podczas podróży dbają wykwalifikowani, kulturalni i doświadczeni kierowcy. Dokładamy wszelkich starań by utrzymać wysoką jakość oferowanych usług przewozowych. W podróży robimy regularne przystanki dostosowane do potrzeb pasażerów.

tanie busy do Holandii

Przewozy integracyjne

Jeśli planują Państwo organizację przyjemnego wyjazdu integracyjnego, nasze usługi międzynarodowego przewozu osób będą idealnie wpasowywać się w te możliwości wspólnego poznania w komfortowych warunkach.

Oferujemy Państwu przejazdy integracyjne grupowe do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nasze przewozy charakteryzuje punktualność i rzetelność. Oto kilka powodów dla czego warto wybrać nasze usługi:

 • Najnowszy transport
 • Niezawodni kierowcy
 • Bezprowodowy internet Wifi
 • Kawa gratis

Transport realizowany jest nowoczesnymi busami firmy Reneult 2018 rocznika oraz Kia Sorento 2017r. Udogodnieniami w podróży są darmowy internet WiFi, klimatyzacja, pyszna kawa i wiele innych udogodnień.

O Państwa bezpieczeństwo podczas podróży dbają wykwalifikowani, kulturalni i doświadczeni kierowcy. W podróży robimy regularne przystanki dostosowane do potrzeb pasażerów.

przewozy biznesowe VIP busem

Przewozy prywatne

Oferujemy Państwu wynajem busów wraz z kierowcą, który zapewni bezpieczną podróż do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Transport realizowany jest nowoczesnymi busami firmy Renault 2018 rocznika oraz Kia Sorento 2017r.

Oferujemy atrakcyjne ceny dla stalych klientów.

            Udogodnieniami w podróży są darmowy internet WiFi LTE i 3G, klimatyzacja oraz ekspres kawowy. O Państwa bezpieczeństwo podczas podróży dbają wykwalifikowani, kulturalni i doświadczeni kierowcy. W podróży robimy regularne przystanki dostosowane do potrzeb pasażerów.

Oto kilka powodów dla czego warto wybrać nasze przewozy prywatne:

 • Najnowszy transport
 • Niezawodni kierowcy
 • Bezprowodowy internet Wifi
 • Kawa gratis